Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výprava Puťáku do předvánoční Plzně

10. 12. 2011

Naše výprava je do Zoologické zahrady a na Vánoční trhy na náměstí. Na nádraží v Nepomuku se sejdeme v 9,15 h. a jedeme rychlíkem do Plzně. Program bude následující: 

1. Přesun z nádraží do ZOO, půjdeme pěšky 3,5 km
2.Prohlídka ZOO Plzeň – projdeme pavilony zvířat, kde bude tento zimní čas otevřeno. Prohlídka – 11 až 13 h.
3.Navštívíme výstavku výtvarných prací pionýrů (Pusík tam má také své výtvarná dílka) , která bude na statku Luftnerka v areálu ZOO.                      Prohlídka 13 –14,30 h.
4. Přesun na Náměstí Republiky, půjdeme pěšky tzv.Kilometrovkou asi 2,5 km. Na náměstí budeme asi v 16 h., zajdeme do vstupní haly Plzeňské radnice, kde je vánoční výstavka. Máme tam také vystavenou naši Mikulášskou trojici. Můžete odtud také poslat vánoční přání s razítkem, Ježíškovy pošty.
5. Projdeme si vánoční trhy na náměstí
6. Vystoupáme v 16,30 h. na věž kostela na náměstí a shlédneme osvětlenou Plzeň.
7. Přesun na nádraží a odjezd vlakem v 18,03 h. Příjezd do Nepomuku v 18,30h.
 
Nezapomeňte na pořádné oblečení a obutí. Vezměte si také pláštěnku nebo deštník ( počasí má být proměnlivé, přeháňky , +4 stupně C). Také si přibalte pořádnou svačinu a pití. Rovněž vezměte náš turistický deníček na razítka. Peníze na nákup občerstvení popřípadě dárečků.
Účastnický poplatek pro členy pionýra a děti je 50 Kč (hrazena doprava, vstup do ZOO, na věž). Ostatní účastníci si náklady hradí sami.
 
Pokud potřebujete další informace zavolejte tel. 721746812 nebo napište na email miradv@centrum.cz
 
Zdraví vás Miroslav Dvořák – vedoucí Klubu Puťák, Pionýr Nepomuk
 

Náhledy fotografií ze složky Předvánoční Plzeň